הלהיט החדש בטיפולים אסתטיים לגברים: טכנולוגיית SUPERB™ מבית Sofwave מבוססת אולטרסאונד למיצוק, הידוק ושיפור מרקם עור הפנים והצוואר

כ- 54% מהמטופלים הם גברים, בעיקר הודות לעובדה שלרוב נדרש טיפול קצר ובודד ללא צורך בזמן החלמה
ניתן לשלב את הטיפול יחד עם הזרקה של חומרי מילוי, או לבצעו כטיפול Stand alone.הטיפול מהיר יסודי וחף מכאב ובסיומו ניתן לחזור ליום העבודה שגרתי בלי שום בעיה.

טכנולוגיית אולטרסאונד  SUPERB™מבית Sofwave, זוכה לביקושים גוברים בחודשים האחרונים, עם השקתה בארץ. במרפאתו של פרופ’ אייל גור, מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית באיכילוב ומבכירי הפלסטיקאים בעולם, מדווחים כי         כ-  54% מסך ההזמנות הן של גברים. הטיפול החדשני מעניק אפקט הרמה ומתיחה ללא כל התערבות חיצונית ולמעשה משפר משמעותית את הקיים, באמצעות עידוד ייצור הקולגן והאלסטין ההכרחיים לעור.

SUPERB™מטפל בקמטוטים ובקמטים בעור הפנים והצוואר בטיפול בודד אחד ואורך כחצי שעה. הוא אינו מצריך זמן החלמה ומתאים לכל סוגי העור, גם לבעלי עור כהה הנוטה לרוב לפתח היפר-פיגמנטציה. טיפול זה ניתן לביצוע במקביל לטיפולים אסתטיים אחרים ומתאפשר גם לאחר הזרקת פילרים ( חומרי מילוי).

פיתוח זה ממקד בלעדית את כל האנרגיה לעומק של 1.5 מ”מ בלבד ובכך מונע לחלוטין סיבוכים הנפוצים בטכנולוגיות קיימות אחרות. מיקוד האנרגיה נעשה באמצעות שימוש בגלי אולטרסאונד פרקציונאליים, באמצעות 7 מתמרים מיוחדים המכסים שטח כיסוי רחב, הפועלים יחדיו בתיאום מדויק ובכך מקצרים את אורך הטיפול משמעותית. מרבית המטופלים יצטרכו טיפול אחד בלבד.

פרופ’ אייל גור, מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית באיכילוב ומנהל מרפאת בוטיק בתל אביב, ציין “אני פוגש גברים רבים במרפאתי שבקשתם העיקרית הנה לשמור על המראה הטבעי ולא להיראות עשוי מדיי, כך שטכנולוגיה זו מהווה אלטרנטיבה ראויה ליצירת מראה רענן וחיוני המתקבלת תוך 3 חודשים מיום הטיפול. הטיפול מעניק תוצאה של מראה חיוני, בלתי מתאמץ ורענן ואינו מתיימר לשוות פני חרסינה נטולי קמטים. ללקוחות המעוניינים באפקט מידי, קיים פתרון הפרוטוקול המשולב הנהוג במרפאה שיכלול גם הזרקה עדינה וטבעית, עד לביסוס התוצאה הסופית של הטיפול, כאמור פרק זמן של 3 חודשים”.

עלות טיפול: החל מאלפי שקלים.
לפרטים נוספים:
בטלפון 03-7678004, או באתר המרפאה: https://www.profeyalgur.co.il/

תגובות

להשאיר תגובה