הטריבונה על שם בלה דיאמנט ז״ל

רשת פיצה שמש המונה היום 80 סניפים, הרשת חתמה חוזה פרזנטורים עם משפחת טרסוב.לצד מהלך זה, הרשת נקטה במהלך מיתוגי אשר מוביל אותו משרד היח״צ שיר הלל יחסי ציבור ומנגיש למגוון רחב של קהלים את מוצרי הרשת,ראשונה הרשת הפיקה יום צילומים בניצוחה של סיון אשכנזי מנהלת השיווק של הרשת, החל משעות הבוקר המוקדמות התקיימו צילומי תדמית לרשת בכיכובה של משפחת טרסוב בסניף של הרשת בשכונת אגמים בעיר אשקלון. הצילומים בוצעו ברמה הגבוהה ביותר עם סטיילינג ביגוד ומזון אשר שם דגש על הפרטים הקטנים.

בנק מזרחי טפחות, הוציא לדרך השבוע את סדרת המפגשים הייחודית עבור רוכשי דירה ראשונה-  קורס הכנה לדירה, קורס חינמי וראשון מסוגו במערכת הבנקאית, המספק ידע וכלים רלוונטיים לזוגות צעירים ומשפחות הנמצאים רגע לפני רכישת דירה עבורם. הקורס הראשון התקיים ביום שני ה-29.5, במתחם סינמה סיטי ירושלים אליו הגיעו עשרות משתתפים, משפחות וזוגות צעירים שנחשפו לתכנים וכלים שיסייעו להם בהליך רכישת הדירה. במפגש המיוחד, הציג דקל חתוכה, מנהל מכירות ופיתוח עסקי במדלן, את הכלים קיימים לבדיקת הסביבה שבה המשפחות והזוגות הצעירים מעוניינים לרכוש את הדירה. ענבר בן דוד, משווקת מרחבית בבנק מזרחי טפחות, ערכה סקירה על המידע שחשוב לדעת לפני שלוקחים משכנתה ועדי הנפלד, מעצבת הפנים וכתבת תכנית הטלוויזיה הקומה ה-12, עשתה למשתתפים היכרות עם עולם עיצוב הבית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גפן מדיקל, המתמחה במתן טכנולוגיות מתקדמות להתמודדות עם סוכרת ומייצגת את חטיבת הסוכרת של אבוט וחברת אינסולט, השיקה השבוע את משרדה החדש במגדל LYFE בבני ברק.
במסגרת האירוע, החברה הציגה תערוכת אומנות של קקדילארט, הקהילה הפעילה הגדולה ביותר של אמנים דוברי רוסית שנוסדה מיד לאחר תחילת המלחמה באוקראינה כדי לתמוך בעולים החדשים הקשורים לאמנות בניהולה של דאשה איליאשנקו. היצירות אשר הוצגו באירוע פתיחת המשרדים היו של חמישה אמנים מהקהילה.
בתמונה משמאל לימין: אירינה גפן, סמנכ"לית השיווק, גיא גפן, מנכ"ל ובעלים גפן מדיקל, ליטל לוי, מנהלת מרקט אקסס, שחר כהן, סמנכ"ל טכנולוגיות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשיא המדינה יצחק הרצוג, העניק השבוע את ״אות הנשיא להתנדבות״ לשנת תשפ"ג באירוע חגיגי שהתקיים בבית הנשיא.האות הוענק השנה ל-12 יחידים וארגונים ולרגל שנת ה-75 למדינת ישראל הוקדש האות לפועלות ולפועלים למען חיזוק החוסן הישראלי ולבניית קשרים בחברה הישראלית. המלצות על מקבלי האותות התקבלו מן הציבור כולו והזוכים נבחרו בהמלצתה של וועדה מייעצת שמונתה על ידי נשיא המדינה ומורכבת מאנשי ציבור וחברה. בראש הוועדה עמד רו"ח אהוד רצאבי.

לראשונה בישראל, נערכה ועידה בנושא חדשנות בניהול מיופיה (קוצר ראייה). בועידה שהתקיים באקספו תל אביב, לקחו חלק בכירים בינלאומיים ומומחים בעלי שם עולמי בתחום האופתלמולוגיה והאופטומטריה.אלו הציגו נתונים, מחקרים ופיתוחים חדשים בתחום ניהול ומניעת קוצר הראייה.בין המשתתפים הבכירים:נשיאת קבוצת Coopervision באירופה ובאסיה, Debbi Olive  (דבי אוליב),  המנהל האזורי בקבוצה) Pavel Kazakov פאבל קזאקוב) ומנהל החדשנות בנושא מיופיה -Doug Bairner (דאג בארנר). זאת לצד מומחים עולמיים לרפואת עיניים כמו פרופסור ענת לבנשטיין- נשיאת איגוד רופאי העיניים בישראל, שמונתה לאחרונה לתפקיד נשיאת ארגון ה-Euretina המאחד את כל מומחי הרשתית באירופה, פרופ' אוריאל שפירר, ד"ר דוד סמדג'ה, ד"ר ניר ארדינסט המנהל המקצועי של איגוד האופטומטריסטים ומומחים נוספים.

חברת מאסטרקארד קיימה השבוע אירוע יוקרתי לרגל השקת פלטפורמת החוויות priceless בישראל. מדובר בפלטפורמה גלובלית אשר מציעה למחזיקי כרטיס מאסטרקארד חוויות ייחודיות ובלעדיות בלמעלה מ-40 מדינות בעולם ומעתה גם בארץ.באירוע אשר התקיים בלורנס ביפו בהשתתפות מאות בכירים מתעשיית התיירות, ההייטק, התעופה והמערכת הבנקאית, נכח ראג'ה ראג'מאנר, סמנכ"ל השיווק של מאסטרקארד העולמית אשר הגיע לארץ במיוחד לרגל השקה. מי שעוד לקחו חלק הם עומר אונגר, מנכ"ל מאסטרקארד בישראל.

קבוצת שסטוביץ המשווקת את מותג הטיפוח SISELY בישראל קיימה אירוע השקה לליין מוצרי השיער של המותג HAIR RITUAL BY SISLEY PARIS. האירוע התקיים במלון סוהו האוס ביפו אליו הגיע במיוחד מפריז המומחה הבינלאומי של מותג מוצרי השיער Aymeric Sorin שהעביר הרצאה אודות סודות טיפוח השיער עם מוצרי המותג ואף הדגים על מודליסטית שיער לקהל המוזמנים. בין המוזמנים באירוע, נכחו:איציק לוי מנכ"ל חטיבת הקוסמטיקה שסטוביץ', מיכל מגן סמנכ"לית שיווק חטיבת הקוסמטיקה שסטוביץ, איריס יודסין מנהלת שיווק סיסלי , קוראל אפל מנהלת מותג סיסלי, עופר לוין מדריך ראשי שסטוביץ ועוד.

"בכירי עזריאלי, בכירי מועדון ״חבר״ ובכירי Buyme נפגשו להרמת כוסית חגיגית לכבוד השקת המתכונת החדשה של יריד ״חבר״ שלראשונה יתקיים בשיתוף עם קניוני עזריאלי, בפריסה ארצית בשש ערים שונות ולמשך 12 יום, בין התאריכים 14-25.6.23.לכל עמית או עמיתה שיבקרו בקניונים המשתתפים ביריד תינתן מתנה אטרקטיבית במיוחד – כרטיס מתנה AZRIELI TIME ייעודי למועדון "חבר" על סך 300 ₪ למימוש בכל קניוני עזריאלי למשך חמש שנים בחנויות המשתתפות.כל קניון משתתף ימותג וייצבע בצבעי המועדון, והעמיתים יוזמנו לחגיגה ססגונית שבמסגרתה ייהנו גם ממגוון קופוני הטבה ייחודיים והפתעות נוספות״.

"אני רואה חשיבות גדולה בקידום פרויקטים סביבתיים בארגון עדי נגב-נחלת ערן שתרומתו לחברה שלנו היא אדירה" השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן ביקרה הבוקר בכפר השיקומי ׳עדי נגב-נחלת ערן׳. במהלך הביקור סיירה השרה במרכז השיקומי החדש, נפגשה עם ילדים עם מוגבלויות במעון היום השיקומי הייחודי במקום, נחשפה לפרויקט הקיימות ׳גננים ללא גבולות׳ הפועל בכפר, וכן ערכה פגישה מקצועית עם הנהלת הכפר לקראת העברת החלטות ממשלה משמעותיות הצפויות להתקבל בתקופה הקרובה.

השבוע הושקה ההצגה "הילד עם הנקודות" מבית התיאטרון הארצי ותיאטרון גושן שכתבה רותי גאון, על סיפור בנה שלוקה בתסמונת נדירה. קרוב המשפחה יהורם גאון הגיע ואף נשא דברים בפתיחת הערב וחיזק את המסר של ההצגה נושא הסובלנות וקבלת השונה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ארז מלכה מנכ"ל ללין, ד"ר הלה הדס, מנכ"לית עמותת אנוש ואורי גורן סמנכ"ל השיווק של ללין, נפגשו להשיק את שיתוף הפעולה הראשון בין ללין לעמותת אנוש במסגרתו הרשת מציעה מהדורה מיוחדת של מארז הכולל מגש קרמיקה שיוצר בעבודת יד ע"י מתמודדי נפש מעמותת אנוש ונרות.

יוצרת התוכן ליאל אלי הגיעה לעמדת בדיקת עור לגילוי מוקדם של סרטן העור, במסגרת חודש המודעות לסרטן העור, שהוקם ע"י המותג לה רוש-פוזה בשיתוף העמותה הישראלית לסרטן העור,  במטרה להעלות את המודעות לסרטן העור ולעודד גילוי מוקדם בקרב הציבור הרחב.

עובדי מפעל "פסטה ריקו" הרגישו שזכו לביקור מלכותי במיוחד, כאשר מלכת הקולינריה הישראלית הגסטרונומית, יזמית ועיתונאית האוכל מיכל אנסקי, הגיעה למפעל הייצור של החברה בצפון הארץ, כדי להכיר, לחוש, להריח ולחוות את הפסטה הבשרית הזוכה לשבחים, המיוצרת מקמח דורום איכותי המיובא מאיטליה וחומרי הגלם הטריים והרעננים.

מיכל הגיעה כדי לראות מקרוב וללמוד על תהליכי הייצור במפעל, בדגש על סדרת מוצרי הפסטה הטרייה של "פסטה ריקו", בסדרה המיוחדת המיוצרת תחת שמה של מיכל אנסקי המשווקת ע"י רמי לוי – שיווק השקמה. מיכל יצאה מוקסמת מהביקור וזכתה לטעום ראשונה מהמוצרים ונשלחו לכל סניפי הרשת וכעת נמכרים במקפיאים של הרשת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

טחנת הקמח הישראלית "קמח הארץ", שייסד אמנון ברזין, קיימה בימים אלה כיתות אומן לאפייה באסטלה (תל אביב) ובמתחם הטחנה (כוכב מיכאל), בהובלת אנדראה פגאנו, מאסטר לאפייה מטחנת הקמח Molino Merano  מצפון איטליה, ומרקו פיצ'אטי, מפתח מוצרים ומרקוס הולצנר, מנהל השיווק מהטחנה. במהלך שלושת ימי הסדנה הוצגו בפני אופים ואנשי מקצוע מרחבי הארץ מוצרים חדשניים ופורצי דרך, שפיתחה הטחנה האיטלקית החוגגת 600 שנים להיווסדה. ההדגמה כללה גם הכנת מאפים איטלקיים אהובים ומעוררי תיאבון ובהם פיצה, פוקאצ'ה ומגוון לחמי מחמצת, שזכו לצונאמי של מחמאות. המוצרים, המעוררים עניין רב בשוק המקצועי, ישווקו בקרוב בידי קמח הארץ, תחת שמה.

השבוע התקיים אירוע  חגיגי בבית ראובן המוזיאון על שמו של הצייר ראובן רובין בתל אביב לציון 75 שנים של יחסים דיפלומטיים רצופים בין רומניה וישראל. האירוע נחוג עם פתיחה חגיגית של שתי תערוכות המוקדשות לציון דרך חשובה זו. בפתיחה החגיגית נכח נשיא המדינה מר יצחק הרצוג ומיכל הרצוג רעייתו, מר טריאן חרסטיאה, מזכיר המדינה במשרד החוץ של רומניה, מר דורו ליסיו, ראש האגף הדיפלומטי. יחידת הארכיון של משרד החוץ הרומני באירוע נכחו גם גורמים ישראלים רבים וחברי כנסת,

רשת העיצוב וריהוט הבית ביתילי, בקמפיין חדש לרגל הצטרפות הזוג המוכר והאהוב, עומר מילר ושירנקה כפרזנטורים הרשמיים של הרשת. בקמפיין, יציגו בני הזוג וילדיהם רגעים מרגשים ומחממי לב מחיי היום יום והבית.

רשת שופרא שנוסדה בשנת 2000 וכוללת 18 סניפים בפריסה ארצית לצד חנות אונליין, משיקה חנות קונספט ייחודית בעזריאלי שרונה, הגדולה ביותר של הרשת עד כה (למעלה מ-200 מטר). לצד קולקציות של מגוון מותגים בינלאומיים מובילים, אותם ;שופרא מייבאת באופן בלעדי, החנות כוללת גם סנדלריה, מתחם יד שנייה ואפשרות להזמנת נעליים למדידה בחנות באופן עצמאי דרך הנייד.

השבוע הושק בביתם של פנינית ופיני כהן, יו"ר ושותף באמריקה-ישראל, בהרצליה פיתוח – Mind Israel, "מיינד ישראל", שייסד כהן יחד עם עמוס ידלין ואורלי הירדני – ארגון שיערוך מחקרים וילווה גופים ביטחוניים-מדיניים ומקבלי החלטות וייעץ להם בנושאים הקשורים לביטחון הלאומי בישראל, במטרה לתרום לחיזוקה של מדינת ישראל. לאירוע הסגור והאינטימי הוזמנו כ- 80 איש, מובילים בתחומי המדינה והבטחון.

בחמישי האחרון חגגו בכירי מליסרון, בראשם מנכ"ל חברת מליסרון אופיר שריד, מנכ"ל קניוני עופר עומר אוגולניק,ולירון חיים מנכ"לית עופר בילו סנטר, את השקת שדרת קניות חדשה במתחם עופר בילו סנטר שנפתחה בהשקעה של 65 מיליון ₪ ופתיחת חנות הקונספט החדשה של מותג הספורט נייקי שנפתחה  כסניף אאוטלט בהשקעה של 21 מיליון ₪.

קרוב לאלף לקוחותBMW  הגיעו במוצאי שבת ל"זאפה בפארק", גני יהושע תל אביב, להשקת BMW XM , רכב הספורט-פנאי הראשון והיוקרתי של חטיבת הביצועים של במוו. דלק מוטורס, יבואנית במוו, חשפה לראשונה בישראל את ה BMW XM ההיברידית הראשונה בחטיבת ה-M, בהקרנה חגיגית של גמר ליגת האלופות כשקדמה לה הופעה "חיה" וחד פעמית של "בובה של לילה".בתמונה לצד שחר שמש אורחת כבוד נציגת היצרנית BMW, הייקה פפיל, מנהלת בכירה בקבוצת BMW העולמית, שאחראית על אזור אפריקה ומזרח אירופה והגיעה לישראל במיוחד לרגל הארוע.

יהודה פוליקר, בליווי להקה של 16 נגנים, הופיע לעיניי 3000 צופים באודיטוריום אוסישקין במרכז הקונגרסים הבינלאומי בנייני האומה ירושלים

סיבל בן ריטן, מנכ״לית מותג הקוסמטיקה ג׳ייד, וירון בן ריטן משנה למנכ״ל, קיימו אירוע השקה לסדרת הטיפוח החדשה VITALAGE במסעדת רביבה וסיליה.במסגרת האירוע הוצגה תכנית השקת המוצרים השנתית של המותג.באירוע נכחו: ורדה שחף, מדריכה ראשית של המותג, גליה תורן חן, יועצת אסטרטגית, שרית ברוטמן, מנהלת המותג ועוד.האורחים נהנו מארוחת בראנץ מפוארת.

השבוע התקיים אירוע הקולינריה השנתי של חברת רסטרטו, בנוכחות שף המישלן האיטלקי פאולו גרמיגלה נציג חברת הפסטה לה מוליזנה והשפים חיים כהן, ישראל אהרוני, תומר אגאי ועוד רבים.

בני ביטון ראש עיריית דימונה שנבחר ליו"ר דירקטוריון של פותחים עתיד ומנכ״לית הסוכנות היהודית אמירה אהרונוביץ הגיעו לברך על היוזמה של פותחים עתיד שקלטה כ-50 משפחות עולות מאוקראינה בעקבות המצב

דודי כהן, מנכ"ל אקסטרה ריטייל, זרוע הקמעונאות הפרטית של קבוצת אלון רבוע כחול, שבבעלות איש העסקים מוטי בן משה, השיק בקניון TLV יחד עם סיגל אורון, מנהלת חטיבת נעמן ורדינון, ושרון הרמתי סמנכ"לית שיווק ו-E-Commerce ,קולקציית קפסולה בלעדית שכולה מחווה לאמנית האייקונית פרידה קאלו. הקבוצה פתחה השבוע 3 חנויות פופ אפ של הקולקציה הבלעדית בהשקעה של כחצי מיליון ₪.בין האורחים באירוע נצפו אסף גרניט, הפרזנטור והיועץ המקצועי של נעמן, אורי סמיט, מנכ"ל קניון TLV, השחקנית גל סרי, ביתם של שרית ומתי סרי, המככבת בקמפיין הקולקציה החדשה של נעמן ורדינון.

האתגר, שחרט על דגלו את הערך החינוכי *הולכים נגד החרם*, נערך השבוע בקניון 'שער הצפון', במקום בו הילדים מבלים רבות במהלך החופש הגדול. מדובר בשיתוף פעולה של הקניון עם משפחת ספיר, שמככבת בטיקטוק וביוטיוב והזמינה ילדים לקחת חלק באתגר הריקוד לכבוד בוא הקיץ והחופש הגדול ולהצטלם לקליפ. לצילומים הגיעו מעל 500 ילדים אשר למדו את הריקוד מבעוד מועד והצטרפו יחד עם הוריהם למשפחת ספיר. הקליפ 'תרימו ת'ידיים' יפורסם ברשתות החברתיות.

השבוע בדיור מוגן ״נופי מוצא״, התקיים אירוע השקת תערוכת ציורים, צילומים ועבודות פיסול של האמן – דויד לסלו סקלי שהיה מבוני הארץ. האירוע היה בנוכחות הנהלת הבית ומאות אנשי תרבות ובני משפחת לסלו סקלי . את התערוכה אצרה מיקי זיו.

בערב חמישי האחרון התכנסו בכירים במגזר העסקי, מפקדי צבא במילואים, נבחרי ציבורי ופעילים חברתיים לקחת חלק באירוע שאורגן על ידי מועדון המ"פים 2141, ארגון המסייע למפקדי פלוגות קרביות המשתחררים בכניסה לעולם האזרחי.

אם במקרה נתקלתם בלירון רביבו והרחתם ניחוח טרופי באוויר לא טעיתם. השחקנית נבחרה להיות חלק מהקמפיין להשקת המותג לשיקום וטיפוח השיער OGX שנחת בישראל ומאז היא מביאה עימה תחושה של חופשה אקזוטית לכל מקום שהיא מגיעה אליו..

יורופה נדלן, חברת הנדל"ן הישראלית ערכה בחמישי האחרון אירוע ללקוחותיה ב Pop and pope שבמגדלי הארבעה.באירוע הוצג לראשונה הפרויקט החדש של החברה – River line המוקם בימים אלה בפורטו ומונה 36 יחידות, החל מ 245 אלף איר לדירה, באפשרות מימון של עד  75% מהמשכנתא.
לאירוע הגיעו האדריכל אסף מולכו מנכל ש. מולכו, יוסי יצחק יו"ר יורופה נדל"ן, דן פרנס מנכ״ל קרסו נדל״ן, חמי שאול, קרסו נד״לן, אמיר תלמי, מנכל יורופה נדל"ן ועו"ד גבי ג'ובראן.

בטקס חגיגי שהתקיים הערב בבית הנשיא, העניקו נשיא המדינה מר יצחק הרצוג ורעייתו מיכל את אות הנשיא להתנדבות לעו"ד צילית יעקבסון, יו"ר עמותת בת מלך, על תרומתה המשמעותית למען הוצאת נשים וילדים ממעגל האלימות במגזר החרדי. יעקבסון פועלת בשנים האחרונות בהתנדבות למען שינוי חברתי ולהעלאת המודעות למניעת אלימות כלפי נשים.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון, אירח את שחקניות הפועל לב ירושלים כדורסל נשים שהגיעו ללשכתו עם הגביע ועם צלחת האליפות. ראש העיר הודה לבנות הקבוצה על ההישגים המרשימים והכבוד שהביאו לעיר ירושלים והבטיח לתמוך בקבוצה במתקן ראוי ובתקציב.

 יניב אנג'ל מונה על ידי פירמת הייעוץ הבינלאומית Auren לראש דסק ישראל-ספרד, במטרה לסייע ברילוקיישן של חברות ופרטיים למדריד או ברצלונה.

הזמינו אתכם? מפגש עם השחקן אקי אבני, כוכב ויוצר הסרט "כולם מחכים רק לי"  יערך  ביום שבת ה – 17.06, בעופר גרנד קניון חיפה.המפגש כולל הקרנה של הסרט: "כולם מחכים רק לי" – לאחר שזכה בקאן, עומד המפיק האגדי יונתן הראל לפני פשיטת רגל עקב שרשרת של חריגות בתקציבי הסרטים,משקיעים שבגלל הקורונה משכו את השקעתם חזרה ועוד. לרגל הזכייה, אישתו עורכת לו מסיבת הפתעה ומזמינה את כל תעשיית הקולנוע,יונתן מרשת את כל הבית במצלמות ומה שהוא גילה היה מעבר לכל מה שיכול היה לדמיין.לאחר הסרט יתקיים שיח עם כוכב יוצר הסרט "כולם מחכים רק לי" בו הם יתאר את הרעיון מאחורי הסרט, את חווית הצילומים וקצת על מאחורי הקלעים.

תגובות

להשאיר תגובה