ממתי משקפי קריאה הפכו מפריט שהוא הכרח המציאות לאביזר אופנתי . בחנות המשקפיים המחודשת ‘אופטיקה עיניים’ בר”ג פגשנו את מיכל שירי שסיפרה לנו כיצד החנות שלה שורדת כבר כמעט 20 שנה וגם שמענו על מותג המשקפיים החדש מברלין KREUZBERG KINDER

אופטיקה עיניים הינה חנות בוטיק ותיקה שהוקמה לפני כ 17 שנה על-ידי אורן שירי – סוכן מכירות בענף האופטיקה, ששם לו למטרה להגשים פנטזיה של אנשים רבים: הוא החליט למכור את המותגים האיכותיים ביותר, במחירים הנמוכים ביותר, כך שהמשקפיים הכי טרנדיות בשוק יהיו נגישות לכל אחד.

ממתי הפכו גם משקפי הקריאה לפריט אופנה ? האינסטגרמית שובל חורי בעצמה מרכיבה משקפי קריאה חושבת שהיום יצרניות המשקפיים משקיעות בעיצוב הרבה יותר מפעם ולכן היא מקפידה כל פעם להצטלם עם משקפיים שונות

השבוע החנות אירחה את אירוע  ההשקה של  קולקציית KREUZBERG KINDER הכוללת מסגרות משקפיים בקו צעיר, צבעוני ועדכני, עם דוגמאות בסימטריה נועזות ומסגרות בסימטריה נועזת ובמבחר צבעים קרים וחמים, משולבים עם אלמנטים משתנים – שקופים, חייתיים, מתכתיים, אלגנטיים ועוד. הקולקציה הגיעה היישר מברלין בירת הארט, הסטייל והשיק.

אורן מדגיש כי ההתמחות של החנות היא גם במשקפי שמש וגם במשקפי ראיה, כשהמלאי משני הסוגים כולל מותגים כגון דיור, פנדי, ורסאצ’ה, ריי באן, פראדה ועוד רבים אחרים. הוא מקפיד לבקר בתערוכות בינלאומיות אליהן הוא מוזמן במיוחד כבעליה של אחת מחנויות האופטיקה המובילות בישראל, ולא מהסס להביא עמו לארץ דגמים נועזים, אופנתיים ויוקרתיים, הישר מתצוגות האופנה הנחשבות ביותר בעולם.

החנות מציעה גם דברים שלא תמיד ניתן למצוא בחנויות אחרות –  שירות תיקונים עם התחייבות למציאת פתרון (גם למסגרות שלא נקנו בחנות), בדיקת לחץ תוך-עיני באמצעות מצלמה משוכללת לאיתור מוקדם של מגוון מחלות, התאמת כל מסגרת של משקפי שמש לעדשות אופטיות.

תגובות

להשאיר תגובה