במרכז פארק אנדרה סיטרואן הציגה סטלה מקרטני את קולקציית סתיו/חורף 2024 שלה במחווה לטבע ומזמינה אותנו לחזור לעצם המהות של סטלה, אחת שפועלת למען הסביבה וכדור הארץ. הקולקציה מורכבת מ-57 לוקים העשויים מ-90% חומרים ידיתותיים  לסביבה חדשים, תוך כדי משחק בפרופורציות, טקסטורות וגוונים ניטרליים על מנת לייצר דמויות פיסוליות וחושניות בו זמנית.

בהרמוניה עם הסגנון המתוחכם של הקולקציה, בחר יוגין סולימן במראה שיקי, אלגנטי ומאופק. בהקדשה לסטלה,שאותה סולימן מתאר כ"אמיתית" – היא מקצועית, כיפית ויש לה דעה. יוגין סולימן: "בעונה זאת אנו מייצרים תסרוקות ריאליסטיות, שקל להתחבר אליהן. רציתי להרים ולהבריק את השיער הטבעי של הדוגמניות. אני תמיד בוחר את המראה בתיאום אישי, כי כל דוגמנית היא אינדיבידואלית לחלוטין. היום יצרנו קוקו נמוך וחלק ושיער רופף עם גלים קלים או להיפך, שיער חלק מאוד בהתאם למרקם השיער של הדוגמנית. הרעיון הוא ליצור מראה נקי, מתוחכם, זוהר באופן טביעי, בעל איכות גרפית מבלי שירגיש 'עשוי' מדי".

סולימן והצוות השתמשו במוצרי דייסון בהכנה לתצוגה, ובפרט במייבש השיער החדש של המותג – סופרסוניק – המעוצב ע"י מהנדסים מקצועיים. גיימס דייסון, שהיה נוכח באירוע, אמר על סופרסוניק:" רציתי להביא את הטכנולוגיה אל הקצה. יצרנו צורה חדשה למייבש ומערכת חימום משודרגת יותר. תוספות חכמות, עם זכרון הגדרות קודמות, חוסכון זמן יקר למקצוענים. כל מהשנותר לעשות זה לחבר את התוספת מתאימה וכל ההגדרות כבר מותאמות ."

המייבש מאוד שקט וקל, והוא מאוד מדויק – הוא לא מבלגן את השיער בזמן הייבוש, ובגלל רמת החום המדודה מתקבל מראה חלק כמשי ובריא. יוגין סולימן שיתף חוויה שלו עם הסופרסוניק: " לא השתמשתי במוצרים אחרים לשיער בכלל ליצירת כל הלוקים של סטלה

מקרטני, רק מים וקצת תרסיס לשיער. הופתעתי מהמוצר הזה, הוא מדהים! במיוחד ההחלקה שמשכללת את הכל.

הלוק הסופי:

הרטיבו את השיער בתרסיס מים ואז יבשו עם מייבש השיער Dyson Supersonic r™ Professional ליצירת הנפח.

לאחר מכן, השתמשו בתוספת Pro Concentrator כדי להחליק את  השיער ולהשיג מראה מבריק יותר. השלימו את החלק העליון של הראש באמצעות אביזר ה- Flyaway כדי לשטח ולהחליק שיערות.סרקו את השיער אחורה לקוקו נמוך. במידת הצורך, ניתן לסיים עם  תרסיס במרקם קל.

מייבש שיער מקצועי של דייסון  Professional Dyson Supersonic r™ Dyson Supersonic r™ Professional הוא מייבש השיער הקל, הקטן והמדויק ביותר של Dyson עם טכנולוגיית חימום יעילה וחדשה, מנוע Dyson Hyperdymium™ וחיישני גלי רדיו חכמים (RFID) בכל תוסף המבטיחים תקשורת יעילה בין המייבש למנוע שמתאים את הטמפרטורה ואת זרימת האוויר להענקת תוצאות מיטביות.מהנדסי דייסון התבקשו לייצר מייבש קטן ביותר בעל דיוק גבוה ביותר. לשם כך הוכפלה טכנולוגיית הליבה במייבש השיער

Dyson Supersonic™ Professional – במיוחד טכנולוגיית חימום, ביצועי מנוע ואביזרים, ועוצב דגם שיספק דיוק מקסימלי למקצוענים בצורה חדשה לגמרי. מייבש השיער המקצועי Dyson Supersonic r™ הינו קטן יותר ב-30%, קל יותר ב-20% ויותר ניתן לתמרון. התוצאה היא ייבוש והחלקה מהירים יותר, ללא קרזול ועם יותר ברק.

 

תגובות

להשאיר תגובה