מגפת הקורונה שפרצה לחיינו לפני יותר משנה הביאה לעולם משבר בריאותי, כלכלי וחברתי חסר תקדים.  אחד הדברים שנפגעו קשות זו הבחירה באורך חיים בריא, הכוללים אימונים ושמירה על תזונה נכונה ובריאה, אותה סיגלו לא מעט אנשים בישראל.  כעת, לאחר פתיחתם המחודשת של המשק וחדרי הכושר, זה הזמן לחזור להרגלים הישנים והנכונים, ולהעניק לגופכם את הערכיים התזונתיים להם הוא זקוק על מנת להגיע לגוף חזק, מעוצב ובריא. 

מנטור הכושר והתזונה DIMA FIT משיק בימים אלה ספר מתכונים ייחודי. הספר החדש מציע שלל מתכונים עשירים בחלבון, אחד מאבות המזון החיוניים לגוף האדם ומה שעוזר לבניית  השריר והתאוששות מהירה לאחר אימון מפרך. בספר ניתן למצוא לצד כל אחד מהמתכונים את הטבלה המדויקת המציינת את הערך התזונתי שלו, שבעזרתה יוכלו המתאמנים לערוך מעקב אחר מספר הקלוריות, החלבונים והפחמימות שצרכו בארוחות השונות. שלל המנות המוצעות בספר מופיעות בדרגות קושי שונות, על מנת לסייע גם למי שחדש בתחום הבישול. 

מתוך הידע הרחב שצבר הודות חשיבות עולם התזונה והרצון להעניק ולהעביר זאת לקהל הרחב, חיבר דימה את הספר ובו מתכונים רבים העשירים ועטורים בחלבון על שלל סוגיו. בספר תוכלו למצוא מתכונים לכל חלקי היום, ובאמצעותו תוכלו להכין ארוחות בריאות בוקר, צהרים וערב, ואפילו מנות ביניים. בין המתכונים אותם תוכלו לראות מתכון לנשנושי סלט וטונה עשירה, לביבות גבינה ואוכמניות, בורקס פטריות ועוגיות בטטה עטורות חלבון. 

תגובות

להשאיר תגובה