אנה בול שנמצאת בחודשי היריון מתקדמים חושפת בטן קטנה וטוענת שהיריון עושה אותה זוהרת ונשית מתמיד ומה קורה עם תהליך הגיור המתוכנן שלה

הדוגמנית ופליטת 'האח הגדול' אנה בול נבחרה כפרזנטורית עבור מותג בגדי ההיריון 'רמי לי'. בול (28) עברה לגור עם מתן אוזן אחיו של כוכב 'האח הגדול' אליהב והם מצפים לילדה בקרוב. תפסנו אותה בבוקר חורפי בעיצומם של צילומי האופנה המתישים אך נראה שעל אף ההיריון המתקדם בול לא מתרגשת מכך "האמת 'טפו טפו' זה בא לי בקלות כי ההיריון שלי די קליל ואני לא מרגישה שקשה לי וגם הצוות פה דואג לי מאוד". הכוכבת נבחרה להציג את קולקציית אביב – קיץ של מותג בגדי ההיריון הידוע 'רמי לי'. אז מה הקשר בין נשיות להיריון ? "אישה בהיריון אוטומטית נראית בעיני הרבה יותר נשית וזוהרת.זה לא אמור להפריע לעבודת הדוגמנות שלי אני פשוט עושה דברים שהם יותר ספציפיים". כשהיא לא מדגמנת עובדת בול בשוק ההון "בקריירה הזאת (של הדוגמנות) צריך תמיד לחשוב כמה צעדים קדימה ואני משתדלת לשלב בין הדברים".

הזמן האחרון שוקלת בחיוב בול לעבור תהליך גיור "אין לי עוד תאריך אבל זה הולך לקרות בקרוב מאוד. זה משהו שתמיד רציתי לעשות ואף פעם לא התפנתי לזה ואילו עכשיו בשלו התנאים מכיוון שאני בהיריון ורוצה לסיים עם העניין הזה. היהדות תמיד דיברה אליי רק שבעבודה הזאת היה קשה לי לשלב בין תהליך הגיור שדורש זמן לבין דרישות העבודה".

 

53 הערות

להשאיר תגובה